Okulöncesi Yapboz Oyunlari

Eğitici Oyunlar
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 7.1 MB
  • Version 2.0
  • Dil İngilizce
  • Firma Puzzles and MachUp Games
Çocukların gelişimini önemseyerek düzenlenen bu oyun sizin de ilginizi çekecek.

 Çeşitli hayvanlar, nesneler ve eşyaların bulunduğu bu yapboz oyunu okul öncesi dönemindeki çocuklar için üretildi. Çünkü her çocuk özellikle okula başlamadan önce yapboz oyununu oynamalı ve zihin gelişimini biraz da olsa ilerletmelidir. Çocukların bu oyunu oynayıp oynamaması gerçekten bariz fark meydana getirmektedir. Çocukların zihin gelişimini hızlandıran bu yapboz oyunu minik yaş grubu kesinlikle oynamalıdır. Oynadıkça gelişen ve aşama kaydeden çocuklar daha ileri seviyeleri oynayabilir ve böylece oyunu oynadıkça gelişimlerini hızlandırabilirler. Bu durum biraz da yetişkinlerin elinde. Çocukların bu oyunu oynamasını sağlayan bilinçli yetişkinler çocukların gelişimlerine büyük oranda destek olurlar.

 Çocuklar oyun da olsa bazı şeylerden kolay sıkılabilirler bu durumu engellemek için onların dikkatini çekecek birden fazla öge bulunmalıdır. İşte bu oyun da bu durumu göz önüne alarak oyuna sadece yapboz değil çocukların dikkatini çekecek ve onları etkileyecek pek çok özellik yerleştirmiştir. Çocukları ileri düzeye taşıyacak olan bu harika oyun içinde pek çok sürpriz barındırmaktadır.

 Yeniliklerle dolu olan bu mükemmel oyunu siz de hiç zaman kaybetmeden hemen indirin. Bunun için yapmanız gereken şey çok basit. İndir butonuna bir kere basarak bu harika oyunu hemen indirebilirsiniz. İyi eğlenceler... 

Okulöncesi Yapboz Oyunlari indir